אודותינו


אודותינו
הירחון "חיים בעמק" הוא מגזין לייף סטייל מבית ערמונים תקשורת בע"מ, המופץ חינם מדי חודש בדיוור ישיר לתיבות הדואר של 16,000 בתי אב במרחב הכפרי של עמק יזרעאל, גליל תחתון ועמק חרוד.

תוכן איכותי, המוגש בפורמט A4 בעיצוב ייחודי וצבעוני על נייר כרומו, הפכו את "חיים בעמק" למדיה שונה ומיוחדת בין שלל המקומונים בצפון. יתרה מכך, אנו עושים כל מאמץ להתאים את תכני המגזין לאופיים הכפרי המיוחד של העמק והגליל ולהווי החיים באזור. הפצת המגזין בדיוור ישיר לבתי התושבים מאפשרת פיקוח מדויק על רמת החשיפה למגזין ואפיון הקוראים, נתונים בעלי חשיבות יתרה לבעלי העסקים התרים אחר פרסום איכותי ואפקטיבי בצפון.

המגזין מביא לקורא סיפורים אישיים לצד כתבות תדמית על עסקים ומאמרי מומחים בנושאים שונים ומגוונים: זוגיות ומשפחה, טיולים בארץ ובעולם, בריאות, רוחניות ומיסטיקה, כלכלה, קריירה ועסקים, חוק ומשפט, עיצוב בתים וגינות, רכב, אינטרנט, אופנה וטיפוח, תרבות, אוכל ופנאי, ותכנים נוספים הקשורים לאיכות וסגנון חיים, הכול פרי עטם של כותבי תוכן מהשורה הראשונה בתחומם. בנוסף, בכל חודש תוכלו למצוא בו כתבות מרתקות על אנשים עם סיפור חיים מעניין, עסקים ששווה להכיר, מקומות קסומים באזור ועוד.

מאז שנוסד באפריל 2010 הפך "חיים בעמק" למגזין מוביל באזור הגליל והעמקים, המעניק במה למאות בעלי עסקים בצפון.


לסרטון התדמית שלנו, לחצו כאן: https://youtu.be/dynDcOSAeDs

אצלנו לא תמצאו חדשות רעות וגם לא רכילות צהובה. כל רצוננו הוא להשכיח מכם מעט את האלימות, את תאונות הדרכים ושאר מרעין בישין שאופפים אותנו חדשות לבקרים, ולהתרכז באמת רק בדברים הטובים בעמק ובסביבה, ותתפלאו, אך יש הרבה כאלה.

אנחנו כאן עבורכם ובשבילכם - ומשוכנעים שיחד עמכם, קהל הקוראים והמפרסמים, נמשיך להביא את בשורת האיכות והמצוינות לתושבי העמק והסביבה!

על חברת ערמונים תקשורת בע"מ

חברת ערמונים תקשורת בע"מ, המוציאה לאור את הירחון "חיים בעמק", פועלת משנת 2010 ומספקת מגוון פתרונות תוכן לעסקים: פרסום, כתיבה שיווקית ותוכן איכותי לכל מטרה - מכתבות תדמיתיות ועד הודעות לעיתונות, תוכן לאתרי אינטרנט ולעלונים, ראיונות עסקיים באודיו/וידאו ועוד. כמו כן עוסקת החברה בבניית אתרים לעסקים קטנים ובמתן הרצאות בנושאי כתיבה שיווקית לבעלי עסקים. 
הקליקו כאן למעבר לאתר ערמונים תקשורת בע"מ