המגזין "חיים בעמק" הינו ירחון סגנון חיים מבית ערמונים תקשורת בע"מ, המופץ אחת לחודש בדיוור ישיר לתושבי עמק יזרעאל, גלבוע וגליל תחתון.

תוכן איכותי, המוגש בפורמט A4 בעיצוב ייחודי וצבעוני על נייר כרומו, לצד גרפיקה באיכות גבוהה, הפכו את "חיים בעמק" למדיה שונה ומיוחדת באזור רווי במקומוני חדשות. יתרה מכך, אנו עושים כל מאמץ להתאים את תכני המגזין לאופיו הכפרי המיוחד של העמק ולהווי החיים בו.

המגזין "חיים בעמק" מופץ חינם מדי חודש ב- 16,000 עותקים בדיוור ישיר לתיבות הדואר של תושבי העמק והסביבה, מה שמאפשר פיקוח מדויק על רמת החשיפה למגזין ואפיון הקוראים, נתונים בעלי חשיבות יתרה למפרסמים במגזין, זאת לעומת העדר אפשרות הפיקוח על כמות הקוראים ואפיונם, במקרים בהם החלוקה של העיתונים מתבצעת ע"י פיזור במרכזי קניות.

המגזין מביא לקורא מגוון רחב של חומר קריאה איכותי בנושאים שונים ומגוונים: זוגיות ומשפחה, טיולים בארץ ובעולם, בריאות, רוחניות ומיסטיקה, כלכלה, קריירה ועסקים, חוק ומשפט, עיצוב בתים וגינות, אופנה וטיפוח, תרבות, אוכל ופנאי, ותכנים נוספים הקשורים לאיכות וסגנון חיים, הכול פרי עטם של כותבים מהשורה הראשונה בתחומם. בנוסף, בכל חודש תוכלו למצוא בו כתבות מרתקות על אנשים עם סיפור חיים מעניין, מקומות קסומים באזור ועוד.
 

דבר העורכת

"חיים בעמק" אינו עוד מקומון. זהו מגזין איכותי שהפך במהלך השנים האחרונות למותג מוביל באזור, המהווה אופציית חשיפה יעילה מאוד עבור לקוחותיו המפרסמים.

החדשות הטובות הן שאצלנו לא תמצאו חדשות רעות וגם לא רכילות, היות ואת אלו יש בשפע בעיתוני החדשות. כל רצוננו הוא להשכיח מכם מעט את האלימות, את תאונות הדרכים ואת שאר המרעין בישין שאופפים אותנו חדשות לבקרים, ולהתרכז באמת רק בדברים הטובים בחיים, ותתפלאו, אך יש הרבה כאלה.
אנחנו כאן עבורכם ובשבילכם - ומשוכנעים שיחד עמכם, קהל הקוראים והמפרסמים, נמשיך להביא את בשורת האיכות והמצוינות לתושבי העמק והסביבה!

שלכם,

גלית בצלאל 
עורכת ראשית - ירחון "חיים בעמק"

לפניות למערכת או לקבלת פרטים בנוגע לפרסום בירחון, צרו עמנו קשר ב- 04-6620480 או 054-5436064 | במייל: info@haimbaemek.co.il
או השאירו פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר בהקדם.
 
גולש יקר, הנך רשאי להשתמש בתכנים המופיעים באתר למטרות פרטיות ואישיות בלבד, או לשתף את הקישור לאתר ברשתות החברתיות. חל איסור מפורש להשתמש או להעתיק את התכנים המופיעים באתר בכל דרך אחרת, לשיווק/פרסום או כל שימוש אחר, ללא קבלת הסכמה מפורשת, מראש ובכתב, מחברת ערמונים תקשורת בע"מ.

ערמונים תקשורת בע"מ, ת.ד. 1111, כפר תבור 15241, טל': 04-6620480, פקס': 04-6620470, דוא"ל: info@haimbaemek.co.il
Facebook