המלאכים ואנחנו


מה בעצם אנחנו יודעים על מלאכים? מהו תפקידם בחיינו?

ובכן, המלאכים הם היבט של האלוהות. הם נוצרו יחד עם היקום, והם למעשה ישויות אור המתפקדות כשליחים בין הבורא העליון לבני האדם ולכל סוגי הבריאה האחרים.

המלאכים קיימים בכל הדתות, אבל ביהדות יש להם חשיבות רבה ולכל אחד מהם תפקיד ותחום שעליו הוא אחראי. המלאך רפאל למשל, הוא מלאך הרפואה בכל היקום, כולל עבור בעלי החיים. המלאך מיכאל מתפקד כ-"סגנו" של בורא עולם וממנו נוכל לקבל מסרים אישיים. מדובר בעשרה מלאכים שאיתם אנו עובדים במקביל לעץ החיים, עץ עשר הספירות של הקבלה. כל מלאך והספירה שלו.

אז איך נראים המלאכים? הם מופיעים בדרך כלל כדמויות די גבוהות, 2-3 מטר גובה, עם או בלי כנפיים, דמויות מוארות באור לבן וזוהר. מלאך יכול להתגלות לכל אחד מאתנו באופן שונה, זאת מאחר שמדובר באנרגיה שלובשת ופושטת צורה.

דרך שיטת התקשור, יש לנו אפשרות ליצור עמם קשר ולהיעזר בהם לפתרון בעיות שונות, ולקבל תשובות לשאלות שמאתגרות אותנו בשלבים השונים של חיינו. המלאכים יכולים להתערב ולהופיע בחיינו כשאנחנו במצב של סכנה מיידית, ולחלץ אותנו ממצבים אלה כמלאכים שומרים. הם ממלאים גם תפקיד של מדריך אישי שלנו.

יש כמה סימנים שמצביעים על הנוכחות של המלאכים בחיינו. אחד מהסימנים האלה הוא הנוצה. כאשר אנחנו מתחברים לקשר עם המלאכים מתחילות פתאום להופיע בדרכנו נוצות בכל מיני מקומות שבהם הן לא אמורות להיות בכלל. כשהחלטתי ללמוד את התקשור עם המלאכים היה עלי לקנות ציוד מסוים למטרה זו. נזקקתי לנרות בצבעים מסוימים, שמנים אתריים וקריסטלים שונים. נסעתי לחנות האהובה והקבועה שלי ברעננה ביום חורף גשום, כשכל חלונות הרכב סגורים היטב בשל תנאי מזג האוויר. לאחר הקנייה, שבתי שמחה ועליזה לרכבי, וכשרציתי להניעו גיליתי לפתע נוצה קטנה על הדשבורד (Dashboard). הנוצה הקטנה לא סתם הגיעה לשם בטעות כשהרכב סגור לגמרי ונחה לה על הדשבורד, אלא ממש ננעצה בתוכו (ראו התמונה המצורפת כאן). הייתי המומה כי היא לא הייתה שם כשיצאתי מהרכב, והוא נשאר סגור ונעול, אז איך למען השם היא נתקעה פה על הדשבורד????

שמחתי מאד כי ראיתי בכך מעין אישור של המלאכים שאני עושה את הדבר הנכון, אך עדיין לקח לי כמה זמן להתרגל להפתעה הזאת. לכן חשוב שתזכרו - אתם לא צועדים לבד!!!

הכותבת לבנה פלורנס שטרן היא מלווה ויועצת בתחומי רוחניות, מאסטר רייקי, מטפלת בתטא הילינג, קריסטלים, תקשור ואקסס בארס | florencelevanah@gmail.com