תקשור – למה זה כל כך מפחיד אותנו?


כמה פעמים שמעתם את המילה תקשור ולא ממש הבנתם במה מדובר?

אתחיל עם בדיחה פרטית. לפני כשנה הייתי בהרצאה. לידי ישבו שתי נשים ואז שמעתי את אחת מהן אומרת לשנייה: "עשיתי תקשור וקיבלתי תשובה לשאלה שלי". השנייה ענתה לה באופן הטבעי ביותר: "אה, התקשרת לבזק???". התאפקתי שלא לצחוק.

ובכן, מהי התופעה שנקראת תקשור??

התקשור הוא היכולת ליצור קשר עם ישויות אור שונות כמו מלאכים ומדריכים רוחניים למשל, שקיימות בעולם הרוח, ביקום לא לינארי.

ישויות אור אלו מתקיימות במישור הרוחני, שבו חוקי המישור הפיסי החומרי אינם חלים. זו הסיבה לכך שהן יכולות לראות את העבר, ההווה והעתיד במקביל. אפשר לדמיין סוג של גשר שהמתקשר/ת חוצה ועובר מהממד הפיזי/חומרי לממד הרוחני, ויוצר קשר עם מה שאנחנו קוראים לעתים קרובות "ההדרכה".

ראשית, חשוב לציין שהתקשור הוא לא כשרון מיוחד השמור ליחידי סגולה בלבד, אלא הוא כלי עזר שכל אחד מאתנו, עם קצת לימוד ותרגול של טכניקות מסוימות, יכול להשתמש בו.

מרגע הלידה שלנו היכולת הזאת תמיד הייתה קיימת בנו, אבל בשל סיבות של חינוך מסורתי, גם דרך החינוך ההורי וגם דרך החינוך הפורמלי במסגרות השונות, היכולת הזאת נשכחה מאתנו. מה שחשוב לדעת הוא שאנחנו יכולים לפתח מחדש את הכישרון הזה.

יש גם אפשרות של תקשור עם הנשמות של קרובים יקרים שלנו שנפטרו והשאירו אחריהם שאלות מורכבות, מצבים של אי-וודאות וכו'. לתקשור מסוג זה ישנם כללים ברורים ואנחנו צריכים לחכות שנה מרגע פטירתו של אותו אדם, לפני שאנו מבקשים ליצור קשר עם הנשמה שלו.

התקשור מאפשר לנו גם התפתחות רוחנית, ריפוי ומידע על חיינו ועל היעוד שלנו בחיים אלה, שלא ניתן לקבל בשום אמצעי אחר.

דרך התקשור ניתן לקבל תשובות מדויקות שיעזרו לנו בחיינו, בהגשמה העצמית שלנו ובשיפור איכות חיינו, כיוון שאנחנו מקבלים תשובות וכלים כיצד להתמודד עם מצבים מסוימים ועם סוגיות מסובכות.

תפקיד המתקשר/ת דומה לתפקיד המתרגם/ת או המתווך/כת שמקבל את המידע ברמת האינטואיציות והרגשות, מבצע עיבוד מנטלי שלו, והופך אותו למילים שניתנות להבנה על ידי בני האדם. בניגוד לאמונה הרווחת, ישויות האור באופן כללי לא משתמשות בשפה האנושית, כיוון שהיא מתפרשת על ידם כמלאכותית ומותנית.

התקשור הוא חוויה מעצימה וייחודית ביותר, שניתנת כמתנה לכל אחד ואחת מכם. אתם מוזמנים לגלות ולחוות אותו כחלק מהיכולות המולדות הרבות שלכם. זכרו תמיד שהשמיים אינם הגבול....

הכותבת לבנה פלורנס שטרן היא מלווה ויועצת בתחומי רוחניות, מאסטר רייקי, מטפלת בתטא הילינג, קריסטלים, תקשור ואקסס בארס | florencelevanah@gmail.com