אדריכלות, עיצוב פנים ובניה


איך הופכים את בית ההורים, שכבר אינם אנשים צעירים, למקום נעים, בטיחותי ועם הרבה אנרגיה טובה וחיוניות? ירון ראובני עם התשובות

קרא עוד

שיפוץ אינו רק צביעת קירות. זהו לא תהליך קוסמטי בלבד. יש המון דברים נוספים שחייבים לקחת בחשבון, כמו שינויים במערכת החשמל ובמערכות אספקת המים והניקוזים. מה כדאי להחליף ומה לא, איזו צנרת, מהן הבעיות שלה ואיך להבטיח שקט לשנים רבות בתחום?

קרא עוד

הבית שלכם הוא מקשה אחת מבחינת איטום, מהמסד ועד הטפחות - גג, מרתף, קומות...הכל! פנצ'ר הכי קטן באחד המקומות והלך האיטום. הכירו את שש פעולות האיטום הבסיסיות והחשובות ביותר, שתשמורנה על בית יבש.

קרא עוד

אם יש לכם תכנית או מחשבות על שינויים פנימיים לביצוע, תחילתה של שנה חדשה היא זמן מצוין ונוח יותר להיכנס לתהליך לפני החורף.

קרא עוד

איך הופכים את חווית השיפוץ בבית למוצלחת ומהנה, ומדוע חשוב לחתום על חוזה מפורט עם בעלי המקצוע טרם השיפוץ?

קרא עוד

החלטתם לבנות בית? נהדר. למי פונים? מה עושים? איך מוודאים שלא יעבדו עליכם? הדר זוהר עושה לכם סדר בבלגן

קרא עוד

מתכננים לבנות? חושבים שאתם יודעים כבר הכל על בניה? רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, הנה כמה עובדות שאתם חייבים לדעת על בניה מתקדמת.

קרא עוד

האדריכלית ומעצבת הפנים דבורה צרויה מתכננת כל בית כאילו היה זה ביתה שלה. כמי שבאה מבית דתי, היא הכי מתחברת לעיצוב בתים של משפחות דתיות, אבל מתמחה גם בעבודה עם בני גיל הזהב.

קרא עוד

פסח בפתח והניקיונות לחג בעיצומם? עם שיטת שבעת השלבים של מיכל עשת, הסדר מעולם לא נראה קל יותר. להדפיס וליישם!

קרא עוד

הילדים גדלים? אנחנו מזדקנים? איך נתאים את הבית באופן המיטבי לצרכים המשתנים ולמצבים חדשים

קרא עוד

מעצבת הפנים חיה לץ-אחראי מסבירה כיצד הופכים את המטבח לפינה הכי אהובה בבית

קרא עוד

עומדים לבנות בקרוב? יש לנו כמה פתרונות תרמיים עבורכם לשימור האנרגיה המושקעת בחימום וקירור הבית, בבניה קונבנציונלית ובבניה מתקדמת.

קרא עוד