אופנה וטיפוח


טיפולים אסתטיים מהווים כלי נפלא ביד הרופא, שבאמצעותו אפשר למגר את שינויי הזמן והסביבה ולתקן פגמים מולדים במראה הפנים והגוף. יחד עם זאת, כל רופא חייב לזכור תמיד שבידו מונחת חרב פיפיות, וההחלטה במי לטפל ובמי לא יכולה להיות גורלית וצריכה להתקבל ביתר אחריות וכובד ראש. אז מתי לא מומלץ להתערב? ד"ר רון קורמן מנסה לעשות סדר.

קרא עוד

האזור סביב העיניים הוא אחד האזורים הראשונים בהם סימני הגיל באים לידי ביטוי. טיפולים באזור העיניים, גם אם נועדו לשיפור המראה האסתטי בלבד, חייבים להתבצע אך ורק ע"י רופא, ועדיף רופא עיניים, שכן האזור סמוך לעין ועלולים להיווצר סיבוכים ותופעות לוואי שונות.

קרא עוד

בעולם בו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, עם פיתוחים ואפשרויות שלא חלמנו עליהם, מגוון האפשרויות העומדות בפני מטופלת פוטנציאלית בתחום הרפואה האסתטית, יכול להיות מבלבל. אם נוסיף לכך את השפעת המדיה ותרבות הסלפי ושלל מטפלים מתחזים וחומרים מזויפים או עלומי שם, שממתינים למי שמחפש טיפול זול ותו לא, הקושי רק מתגבר. אז כיצד ניתן להחליט על טיפול אסתטי ולמי לפנות כדי לצאת בסופו של דבר עם תוצאה טובה ונטולת נזקים.

קרא עוד

משל ישן מספר שהיופי הינו היופי הכולל של הפנים ולא של חלקים מהן, כלומר לא די בכך שכל חלק בפנים יהיה יפה בפני עצמו, אלא שחשוב שיהיה איזון ותהיה התאמה בין חלקי הפנים ובין אזור אחד לשני. האם ליופי יש מדדים ומידות? מסתבר שכן.

קרא עוד

כיצד נוצרים הקמטים בעורנו ואיך ניתן להעלימם? הכל במאמרו של ד"ר רון קורמן, מומחה לרפואה אסתטית

קרא עוד