המומלצים שלנו


שמלתא מציגה את קולקציית אביב-קיץ 2019

בחנות שמלתא שבעפולה אין סיכוי שלא תמצאנה את מבוקשכן, ולא פחות חשוב, אבי ואורנית תמיד יקבלו את פניכן עם חיוך וחיבוק גדול.

קרא עוד
חגיגת אביב במוזיאון העמק המתחדש

רוצים להרגיש כמו החלוצים? ללמוד איך היה כאן פעם? בואו למוזיאון העמק שבקיבוץ יפעת

קרא עוד
סטודיו מון שרי - גלריה ייחודית וחידוש רהיטים בבית השיטה

רהיטים מחודשים בצבעוניות הורסת, זה רק קמצוץ ממה שמחכה לכם בסטודיו החדש של מון שרי בקיבוץ בית השיטה. להגיע ומהר!

קרא עוד
מצילים את שיך אבריק - חדר בריחה שבו הזמן עמד מלכת

רוצים לצאת למסע בזמן ולהציל את מושבת שיך אבריק? במושב שדה יעקב שבעמק יזרעאל ממתין לכם חדר בריחה, שמספר בדרך חווייתית את אחד מסיפורי ראשית היישוב...

קרא עוד
מדרה - נגרות מבית טוב

דולב קלנר, בעל חברת מדרה עבודות עץ, בונה בעץ – כמעט כל דבר – פרגולות, דקים, גדרות, ריהוט גינה... את אהבתו הגדולה לעץ ירש מאביו שהיה אף הוא נגר, כך שבכל מה שנוגע לעץ, אפשר לומר בביטחון שאין מומחה גדול ממנו.

קרא עוד
עץ החיים - טבעי שזה בריא

קפצנו לביקור בחנות הטבע והבריאות "עץ החיים" שבעפולה, וגילינו עולם ומלואו בכל הקשור במוצרי טבע ובריאות - מתוספי תזונה, תבלינים וחטיפי בריאות ועד מוצרי ניקיון אקולוגיים.

קרא עוד
"אה שיינה מיידלע" - יום פינוק וסטייל ב"בית של סבתא"

מה דעתכן על יום פינוק וסטייל עם חברות בבית אבן עתיק בן 120 שנה במושבה יבנאל? קחו איתכן 3 חברות או את אמא והאחיות ובואו ל"בית של סבתא".

קרא עוד
SI JOLI - המתנות שכולם רוצים לקבל

SI JOLI היא חנות באווירה אחרת – אירופאית, רומנטית, נוסטלגית, שמוכרת מתנות שכולם רוצים לקבל, כאלה שמכניסות המון שמחה ללב. זה הזמן לקפוץ לביקור ברמת ישי.

קרא עוד
ויקולו - הכותבים בקפה

על מדפסת קפה אולי כבר שמעתם - כזאת שיודעת להדפיס תמונות על קצף הקפה שלכם, אבל איך היא יכולה לשרת את בעלי העסקים שביניכם - תשאלו את קובי ניזרי מקפה ויקולו

קרא עוד