אנקרי תכשיטים – הופכים חלומות לתכשיטים


אם החלטתם להתחדש בתכשיט יקר ערך, חשוב מאוד לבחור לשם כך חנות אמינה ומקצועית. אנקרי תכשיטים שבבעלות בני הזוג אנט ואורי אנקרי היא בדיוק חנות כזו. כאן משקיעים המון תשומת לב ואהבה בעיצוב תכשיטים, ומעצבים לכם טבעות נישואין, אירוסין, צמידים ושרשראות בשילובים מיוחדים של זהב, אבני חן ויהלומים. תוכלו למצוא כאן מבחר עצום של תכשיטי זהב ויהלומים, להזמין תכשיטים מעוצבים בהתאמה אישית וגם לתקן, להתיך תכשיט ישן שירשתן מהסבתא ולעצב ממנו תכשיט חדש לבחירתכן, בעיצוב בלעדי ואפילו עם חריטה של הקדשה אישית.

המעצב האמן הוותיק אורי אנקרי הוא מומחה ובעל ניסיון רב בעיצוב תכשיטים. הוא ידע לעצב לכם בדיוק את התכשיט שתמיד חלמתם עליו. אורי, בוגר המכללה הטכנולוגית לתכשיטנות והמכללה ליהלומים ותכשיטים במרכז הגמולוגי GCI, מעצב תכשיטים עצמאי כבר משנת 2000, שוקד על יצירותיו המופלאות בסדנא הממוקמת ברחוב אוסישקין 26 בעפולה. משם עוברים התכשיטים המעוצבים לחנות שנמצאת במרחק הליכה משם, ברח' ארלוזורוב 17, לידיה האמונות של אנט שתשמח לעזור לכם לבחור את התכשיט המתאים  ביותר. שירות, איכות ומקצועיות, מצויים אצל אנט ואורי מעל הכל.

צילום: אסף רונן

באנקרי תכשיטים תוכלו גם להחליף זהב ישן בחדש, לשתול פנינים ואבני חן בתכשיטים ישנים ואפילו לתקן משקפיים וחפצי יודאיקה. כאן אתם יכולים להיות בטוחים שהתכשיטים שלכם נמצאים בידיים טובות, אמינות ובטוחות, ויותר מכך, תוכלו להיות בטוחים שתכשיט כמו שבחרתם, יש רק אחד, והוא שלכם!! 

אנקרי תכשיטים: חנות - ארלוזורוב 17, עפולה 04-6575181, סדנא ובית מלאכה – אוסישקין 26, עפולה 04-6592276 | 

חפשו אותם בפייסבוק -  אנקרי תכשיטים עפולההערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.