נעלי קטלינה - עכשיו גם בעפולה


צילום נעליים: עזר חדד

"היה היה פעם ילד שנולד בתוך קופסת נעליים...", כך נפתח סיפורו של מרדכי, הבעלים של נעלי קטלינה. טוב, אולי קצת הגזמתי, אבל מדובר על שלושה דורות של מעצבי ומוכרי נעליים בארץ.

מוטי (מרדכי) נזריאן גדל בחנות הנעליים של סבו בתל אביב, שם בילה את ילדותו בין קופסאות הנעליים והלקוחות שהגיעו במיוחד מכל הארץ כדי לקנות נעליים תוצרת הארץ. כך מצא עצמו כבר בגיל 15 מעצב נעלי נשים מבדים צבעוניים, אותם מצא בחנויות בדים בנחלת בנימין הקרובה לחנות של סבו. בתחילה לא אהב סבו את היצירתיות של נכדו ולא את הצבעוניות והעיצוב השמח והמיוחד שמוטי הכניס לחנות, ולצד הנעליים שמוטי עיצב, המשיך הסב למכור את הנעליים המסורתיות.

כל הנעליים של נעלי קטלינה, מלבד נעלי הים ונעלי הבית, הן יצירות מקוריות מתוצרת הארץ, העשויות בעבודת יד, והן מגיעות בכל המידות, ממידה 30 ועד 44. כל חלקי הנעל עשויים מחומרים טבעיים. מוטי אמנם לא נולד טבעוני, אך יש לו רגישות גדולה לבעלי חיים, והוא הבין כבר מגיל צעיר שאין שום סיבה לשאת על מצפונך ועל גופך את הידיעה שאתה לובש או נועל עור של בעל חיים.

בקטלינה יש לכן אפשרות ליהנות מעיצוב אישי וייחודי. כל לקוחה שמגיעה לחנות יכולה לבחור את הנעל שלה מתוך מניפה של מעל 600 סוגי בדים צבעוניים וסגנונות שונים. זהו המקום היחיד בארץ בו תופרים לך נעל בעיצוב אישי, שלא תעלה יותר מ- 300 ₪. את מוזמנת גם להביא בד שאהבת ובחרת במיוחד בשבילך, ובקטלינה יעצבו לך את הנעל אותה אהבת וישלחו לך אותה לכל מקום בארץ.

כעת, לשמחתן של תושבות העמק, קטלינה פותחת סניף חדש כאן בבירת העמק - עפולה, ואתן לא צריכות עוד להרחיק לכת עד תל אביב. אתן מוזמנות לבוא וליהנות מהמבחר העצום והשירות המצוין, כאן, קרוב לבית.

חברות מועדון “קטלינה" VIP נהנות מזוג שני ב 20% הנחה ונשארות עם שני זוגות של נעליים טבעוניות נוחות, איכותיות, יפות, מעוצבות וייחודיות, לאורך שנים. כל היתרונות בנעל אחת!

נעלי קטלינה, שד' ארלוזורוב 26, עפולה
077-2047996 פתוח בימים א'-ה' 09:00-20:00 יום ו' 09:00-14:00

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.