הצוות


גלית בצלאל

מבעלי חברת ערמונים תקשורת בע"מ, מנכ"ל ועורכת ראשית של הירחון "חיים בעמק"

מאז 2010 עוסקת בכתיבה עיתונאית ושיווקית במגזין "חיים בעמק" ומשמשת כעורכת המגזין. לפני כן שימשה במשך 13 שנים כמנהלת תקשורת שיווקית (MARCOM) בחברה ביטחונית גדולה הנסחרת בנאסד"ק. בעלת תעודת מאמנת אישית וקבוצתית מהיחידה להשתלמות ולהדרכה בביה"ס לחינוך באונ' בר אילן. משנת 2008 ועד היום מגישת התכניות "שישי בשש" ו"העיקר הבריאות" ומפיקת תכניות אקטואליה ברדיו האזורי של הגליל והעמקים – רדיו "קול רגע".

יפאור בצלאל

מבעלי חברת ערמונים תקשורת בע"מ וסמנכ"ל השיווק והתפעול

בעל ניסיון עשיר של כ-15 שנים כמנהל שיווק ומכירות ומנהל תחום בחברות מובילות בענף ההייטק. הקים את חברת ערמונים תקשורת בע"מ עם זוגתו, גלית, וכיום הם מנהלים יחדיו את החברה. מתוקף תפקידו אחראי על כל תחום השיווק והמכירות, הרכש והכספים, התפעול והלוגיסטיקה.

שני הדר

כתיבה ועיצוב גרפי

בעלת סטודיו דובדבן לעיצוב גרפי ומעצבת הבית של הירחון "חיים בעמק" מאז היווסדו. כותבת הטור "בול פוני" בירחון וטור קבוע בעיתון "ידיעות הקיבוץ". יזמית של פרויקטים חברתיים וקהילתיים. בעלת האתר והבלוג "בול בפוני". כותבת סיפורים קצרים לאנשים, על עצמם ועל אחרים. bool-baponi.co.il

אסף רונן

צלם מערכת

"אסף רונן צלם" הנו סטודיו המתמחה בצילום אוכל, תדמית ופרסום, אשר ממוקם במשגב שבגליל ומעניק שירותים ללקוחות מאזור הצפון ומכל רחבי הארץ. הסטודיו נותן שירות לחברות, משרדי פרסום וגרפיקה ועסקים קטנים. את עבודותיו ניתן לראות באתר: www.assafronen.com.