זה לא שיר פרידה


את הדברים הללו אני כותבת ביום הולדתי ה- 50. אני זוכרת שכילדה, אנשים בני 50 נראו לי ממש ממש מבוגרים. אז, בימים ההם, נשים בגיל הזה היו ברובן כבר סבתות לנכדים. ואני, אינני רואה את עצמי בשלה להיות סבתא בשום תרחיש, אפילו לא דמיוני. אני לא אדם של משברים. לא חוויתי משבר בגיל 40 ואין לי שום כוונה לחוות אחד כזה עכשיו. נהפוך הוא, מעולם לא הרגשתי כה חדורת אנרגיות של עשייה. אולי דווקא הידיעה שכנראה חציתי כבר את קו האמצע די מזמן, היא זו שמחדירה בי כל כך הרבה אנרגיות. "את צריכה להאט את הקצב ולחיות חיים נינוחים יותר עכשיו", אמרה לי מישהי השבוע. אני? להאט את הקצב?? גיחכתי. זה אולי מתאים לגלית של גיל 20. גלית של גיל 50 היא אישה אחרת לגמרי, שרק רוצה להספיק להגשים את כל החלומות הנוכחיים ואת אלה שעוד עשויים להירקם בעתיד. "אני כבר אנוח בקבר", רציתי לומר לה, כמו כל פולנייה שמכבדת את עצמה.

ואם בחלומות עסקינן, הרי שאינני יודעת לשים את האצבע על נקודת הזמן המדויקת שבה זה קרה, אבל אי שם, כבר בסוף שנת 2018, הכתה בי התובנה שהחלום שהיה לי אז, לפני 10 שנים, כשהייתי בת 40, להוציא לאור ירחון אזורי – החלום הזה הוגשם במלואו ומיצה את עצמו, והגיע הזמן להתקדם למדרגה הבאה!

זאת לא הייתה החלטה פשוטה, אך ברגע שהיא נתקבלה, נשמתי לרווחה.

ולכן, כמעט 10 שנים מאז שיצא לאור הגיליון הראשון של "חיים בעמק", הגיעה העת לכבות את מכונת הדפוס. גיליון דצמבר הנו הגיליון האחרון של הירחון "חיים בעמק". באופן סמלי ומכוון ביותר, בחרתי להדפיסו ביום הולדתי ה- 50.

חשוב לי להבהיר שדרכו של הגיליון המודפס אולי תמה, אבל אתר זה ימשיך לפעול כאתר תוכן, בו תוכלו למצוא את כל גיליונות העבר (כמעט), כתבות ומאמרים בנושאים מגוונים, וכמובן את הבלוג הזה שלי. גם עמוד הפייסבוק של "חיים בעמק" ימשיך לפעול ואתם בהחלט מוזמנים לעקוב אחריו ולהתעדכן. המעוניינים לכתוב מאמרים או לפרסם כתבות באתר, מוזמנים לפנות אלינו בכל עת במייל: info@haimbaemek.co.il

חברת ערמונים תקשורת בע"מ, השייכת לי וליפאור, בעלי ושותפי, ושאותה אנו מנהלים ביחד משנת 2010, תמשיך לפעול בכל הכוח ולספק פתרונות תוכן לעסקים, כפי שאנו עושים מזה תקופה ארוכה. אחרי מאות כתבות תדמיתיות שכתבנו על עסקים, וכשבאמתחתנו יותר מ- 20 שנות ניסיון כולל בעולם התקשורת השיווקית, העיתונות, הפרסום והרדיו, אנו מספקים כיום ללקוחותינו ליווי שיווקי ומגוון רחב של פתרונות תוכן מקצועיים ואיכותיים, הן לדפוס והן לדיגיטל, הכוללים בין היתר:

  • כתיבת כתבות תדמיתיות לפרסום בכל המדיות
  • כתיבה שיווקית לדפוס ולדיגיטל, כולל תוכן לאתרי אינטרנט ולרשתות החברתיות
  • כתיבת מאמרי מומחה מקצועיים בשלל תחומים
  • Newsletter, עלונים, הפקת מגזינים ועוד....
  • בניית אתרים לעסקים קטנים ובינוניים
  • ראיונות עסקיים באודיו ווידאו וסרטוני המלצות
  • הרצאות וסדנאות בנושאי שיווק באמצעות תוכן ו- Storytelling

מוזמנים לבקרנו באתר: www.armonim.co.il

אנו רוצים לנצל הזדמנות זו כדי להודות מקרב לב לכל הצלמים והכותבים שלקחו חלק בהפקת הירחון המודפס במהלך השנים, למעצבת הגרפית והכותבת המוכשרת שני הדר ולצלם אסף רונן, שליוו אותנו מיומנו הראשון ועשו ימים כלילות כדי להוציא את המיזם הזה לפועל יחד איתנו מדי חודש. לאנשי המכירות שחברו אלינו במהלך הדרך, ללקוחות המדהימים שלנו שהפכו לחברים של ממש ולחלק מהמשפחה, וכמובן לכם, קוראינו הנאמנים, שהייתם שם תמיד כדי לתת מילה טובה ולהחמיא - תודה מכל הלב, נעמתם לנו מאוד!

שלכם, תמיד באהבה גדולה,

גלית בצלאל

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.