סוף סוף מצאתי מקום לקשקש בו על הא ועל דא.....כמה טוב שבאתם.....


היי חברים,

נעים מאוד, שמי גלית בצלאל, כתבת שיווקית במקצועי ועורכת המגזין "חיים בעמק" מאז יומו הראשון. אוטוטו בת 50 (אימאל'ה - עוד לא הספקתי כלום), נשואה ליפאור, אמא לשלושה בנים, ובעיקר תמיד עסוקה מדי.  

כתיבה הייתה מאז ומתמיד התחביב האהוב עלי....טוב, אולי השני האהוב עלי, אחרי שינה, כי אם רק תיתנו לי חצי שעה של חוסר מעש, ודאי אעדיף לבלות מתחת לשמיכה כלשהי, על כרית כלשהי, מנקרת מול איזה סרט דרום קוריאני (וזה התחביב השלישי שלי).

בהתחלה כתבתי למגירה, אחר כך לחברים, בהמשך למקומון טברייני שכבר נגוז מן העולם, ומאז שנת 2010 לירחון שלי, "חיים בעמק". גם תסריט לסרט אני מנסה לכתוב כבר די הרבה זמן...בעיקר בזמן שאין לי. 

מי שמכיר אותי יודע שאני קשקשנית בלתי נלאית, ושתמיד יש לי מה לומר כמעט על כל דבר. כך נולד הבלוג הזה - "קצת מהכל", כי באמת יהיה בו קצת מכל דבר - מהחיים האישיים שלי, מהעבודה, מכל מה שאהבתי וגם ממה שקצת פחות, ממה שמפריע לי וממה שמחמם לי את הלב, בקיצור קצת מהכל. אני כאן כדי לבלבל לכם את המוח...בקטע טוב כמובן. 

מודה מראש על האוזן הקשבת, על תגובות שאשמח לקבל, ובכלל, על זה שהחזקתם מעמד עד סוף כל סיפור. בעידן האינסטנט, כשכולם מחפשים מסרים מהירים וקצרים - זה כלל לא מובן מאליו.

אוהבת אתכם - כבר אמרתי?

מקווה שתיהנו.....

שלכם,

גלית בצלאל

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.