ברא צמחים משיקה: מארז חורפי לכל המשפחה


ליהנות מריח הצמחייה אחרי הגשם, להתכרבל עם כוס שוקו חם... עונת החורף יכולה להיות קסומה במיוחד. יחד עם הקסם החורפי מגיעים גם התסמינים הטורדניים המסמלים את העונה-שיעולים, הצטננויות והתעטשויות. השהייה במקומות סגורים ולא מאווררים מביאה להיחלשותה של המערכת החיסונית ולכן פעמים רבות אנחנו מוצאים עצמנו בתקופה זו מדלגים בין וירוס לווירוס.

צילום: ברא צמחים

בכדי שתבלו כמה שפחות זמן לצד ערמות טישו, ברא צמחים משיקה את מארז Just In Case, מארז מוצרים מבוססים תמציות צמחים מרכזות, שפותחו במיוחד בכדי להקל על סימני ההיכר הטורדניים של החורף. המוצרים במארז מיוצרים תוך שימוש בחומרי גלם מוקפדים ואיכותיים ובטכנולוגיות ייצור מתקדמות בשיטת 'המיצוי השלם', לשמירה על מקסימום הרכיבים העיקריים בצמח. הכירו את הנבחרת שתעזור לכם לנצח את החורף:

  • סירופ ברא מגן: סירופ חורף מתמציות צמחים. שילוב סינרגטי של דובדבן בר, טימין, אזוב מצוי, זרעי אניס וסמבוק שחור בטעם משובח. גם מגן וגם בעל איכויות מסככות ומרככות, להקלה על תחושת הגירוי והיובש האופיינית בעונה.
  • בי יאן פיאן (BI YAN PIAN): כל מי שניסה ממליץ: תמצית צמחים המבוססת על מרשם סיני עתיק לאף סתום, עם 4 צמחים להם נודעת ברפואה הסינית איכות פותחת, מנקזת ומייבשת. 
  • איסטיס (ISATIS)תמצית צמחים בתרסיס המבוססת על מרשם סיני עתיק יומין שכולם מכירים. מתאים למצבים שהסינים מכנים 'קוץ בגרון', להתזה מקומית מיד כשהעקצוץ מתחיל.

ניתן להשיג ברשת חנויות 'ברא צמחים' ברחבי הארץ, בחנות האונליין ובבתי טבע נבחרים. 


תוסף תזונה. למען הסר ספק מידע זה אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.